Редька дайкон 1 кг

Артикуль: 01065-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    81,20 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Дайкон є підвидом Редьки посівної. Цей вид редьки був виведений японцями шляхом селекції з китайських сортів. Японською «дайкон» означає «великий корінь». Така назва не дивна, оскільки розмір редьки дайкон подекуди може досягати 60 см, а її вага - більш як 3 кг. У нас дайкон також інколи називають солодкою або білою редькою.

На відміну від звичайної редьки, дайкон не містить гірчичних масел, а тому не має настільки сильного аромату та гіркого смаку. Цю редьку вживають в різному вигляді: сирою, маринованою та як гарнір до багатьох страв. Її додають в традиційний японський суп, тушкують з восьминогом, кальмаром або іншими морепродуктами. Також дайкон засолюють або засушують.

Дайкон містить значну кількість вітаміну С. Він підвищує захисні властивості імунної системи, виводить з організму шкідливі речовини і токсини, покращує роботу травної системи і здійснює бактерицидну дію на весь організм людини, захищаючи його від інфекційних хвороб. Японська редька містить активний фермент, що сприяє переварюванню організмом крохмаловмісних продуктів.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити редьку дайкон, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.