Фенхель 1 кг

Артикуль: 06017-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    140 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/2)
Фенхель (інакше відомий як солодкий кріп) цінувався ще в стародавньому Римі та Греції. Своїм виглядом рослина схожа на кріп, а за смаковими якостями нагадує аніс, але має більш солодкуватий смак. Цибулина Фенхеля, хрустка і свіжа, використовується нарівні з зеленню.

Ефірні масла, що знаходяться в Фенхелі, неймовірно корисні. Завдяки наявності в його складі дієтичного волокна, цибулина допомагає знизити рівень холестерину в крові. Підвищення рівня гемоглобіну та покращення якості крові - ще одна особливість впливу Фенхеля на організм.

Регулярне вживання рослини може повністю позбавити від проблем зі шлунково-кишковим трактом. Він допомагає від здуття, розладів та запору. Фенхель покращує моторику шлунку, сприяє кращому засвоєнню їжі. Солодкий кріп відновлює й зміцнює волосся, нігті, шкіру, а також весь організм в цілому. Він вкрай позитивно впливає на зір, оберігаючи його від більшості очних хвороб. Завдяки значному списку корисних властивостей, Фенхель дуже популярний серед прихильників здорового харчування.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити Фенхель ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.