Фісташки у шкарлупі 1 кг

Артикуль: 08012-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    490 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(1.7/3)
Цей горіх - плід рослини Фісташка справжня, який відрізняється приємним смаком та ароматом. У ботанічному сенсі він є не горіхом, а кістянкою. Покритий тонкою зеленою оболонкою і шкаралупою, яка розкривається в міру дозрівання плоду.

Фісташки вживають самостійно або як закуску в сирому чи підсушеному вигляді. Їх використовують для приготування кондитерських виробів, м'ясних, овочевих і рибних страв, салатів, випічки, бутербродів, морозива, солодощів, шоколаду, щербета, рахат-лукуму. Морозиво з фісташок традиційно подається на банкеті, присвяченому врученню Нобелівської премії. З фісташок отримують олію, яка використовується в медичній, парфумерній і харчовій промисловості.

Вони знижують рівень «поганого» холестерину в крові, є профілактичним засобом проти атеросклерозу, серцево-судинних захворювань, стимулюють діяльність мозку, оздоровлюють печінку, підсилюють потенцію, підтримують гостроту зору, запобігають розвитку дистрофії жовтої плями сітківки, а ще виводять з організму глікозиди, важкі метали, алкалоїди.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити фісташки у шкарлупі вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Горіхи з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.