Горіх арахіс 1 кг

Артикуль: 08001-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    105 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.5/2)
Арахіс в народі називають земляним горіхом, але по факту він належить до сімейства бобових культур. Плоди арахісу укладені в овальні й витягнуті шкарлупки, а жовтувато-білі ядра арахісу приховані під червоно-коричневим лушпинням. "Земляний горіх" має багатий хімічний склад і властивості, які позитивно діють на здоров'я людини.

Боби арахісу використовуються кулінарами в різних рецептах та готуються різними способами. Арахіс поєднується як приправа з прянощами та спеціями для страв з м'яса і риби. Він є важливим інгредієнтом для приготування солодких десертів і кондитерських виробів. Арахіс використовують для приготування фруктових салатів, тортів, тістечок, кексів, пирогів, цукерок, печива і морозива.

У арахісі низька кількість калорій і немає холестерину, тому цей продукт буде корисний людям, що дотримуються дієти. Поліфеноли - це важливі антиоксиданти, які присутні в складі арахісу. Вони сприяють збереженню здоров'я серця і судин, уповільнюють процеси старіння і знижують ризики утворення злоякісних пухлин.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити горіх арахіс ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Горіхи з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.