Горіх фундук 1 кг

Артикуль: 08009-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    406 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Фундук - родич лісової ліщини, містить 20 амінокислот, цінні вітаміни, мінерали. Горіх - відмінний засіб, щоб перемогти варикоз і атеросклероз, відновити сили! Фундук очищений сирий відмінно підходить для приготування смачного горіхового молочка, яке заспокоює нерви та зцілює від бронхіту. Росте фундук на деревному чагарнику ліщини. В круглих горіхах міститься до 60% жирів, 15% рослинних білків, 9,4% вуглеводів. Фундук - джерело мінеральних елементів.

Через високий вміст кобальту в плодах ліщини ними рекомендують харчуватися вегетаріанцям і спортсменам, щоб підтримувати м'язовий тонус і не втрачати вагу. Рекордна кількість марганцю в фундуку зміцнює нервову систему. Завдяки високому вмісту міді, горіхи підвищують імунітет, дуже важливі для зростаючого організму. Всього 73 г фундука містять денну норму токоферолу - вітаміну молодості! В ядрах ліщини було виявлено протипухлинну речовину паклітаксел. Регулярне вживання круглих лісових горіхів триматиме у нормі холестерин, та забезпечит коректну роботу серцево-судинної системи.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити горіхи фундук вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Горіхи з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.