Гранат 1 кг

Артикуль: 05006-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    81 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0.5/1)
Гранат - великий (до 18 см в діаметрі) плід однойменного тропічного дерева. Видрізняється товстою твердою шкіркою, яка, в залежності від сорту, має різні відтінки червоного кольору (починаючи від помаранчевого і закінчуючи темно-червоними). У їжу вживається червона м'якоть з інтенсивним кисло-солодким смаком.

У більшості випадків гранат вживається в їжу в свіжому вигляді. Як правило, з цих фруктів виготовляються різні напої, у тому числі й алковмісні - наприклад, вино. Нерідко сік використовується в якості сировини для виготовлення різних страв. Так, наприклад, у штаті Південна Кароліна (США) з нього готують смачне желе, а в Південно-Східній Азії - густий сироп, який використовується в якості соусу.

Гранат відомий цілою низкою корисних властивостей. Вживання цих фруктів здійснює позитивний вплив на серцево-судинну систему, шлунково-кишковий тракт. Крім того, гранат має сильну антиоксидантну, протизапальну, імуностимулюючу та тонізуючу дію.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити гранат ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.