Грейпфрут 1 кг

Артикуль: 03008-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    41,85 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.6/8)
Назва грейпфруту походить від англійських слів grape - виноград та fruit - фрукт. Його вживають в їжу сирим або у вигляді соку.

В кулінарії його використовують як інгредієнт в салатах (в основному фруктових). Із застосуванням соку грейпфрута виготовляють желе і мармелад. Грейпфрутовий сік - один з основних компонентів для приготування алкогольних і безалкогольних напоїв. Грейпфрути використовують і для приготування маринадів та соусів до м'ясних й рибних страв. У країнах, де цей фрукт широко поширений, з нього варять варення.

Всім відомо, що грейпфрут має характерну гіркоту. Це обумовлено змістом в прозорій плівці, яка обгортає кожну часточку плоду, певних компонентів - хінної кислоти та глікозидів. Для того, щоб позбутися гіркоти плода потрібно звільнити кожну часточку грейпфрута від цієї плівки.

Грейпфрут рекомендують вживати при стомлюваності і виснаженості нервової системи. Грейпфрут має омолоджуючий вплив майже на всі органи, оздоровлює травну, серцево-судинну системи, зміцнює імунітет. Грейпфрут є дуже потужним антиоксидантом.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити грейпфрут ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цитруси з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.