Гриби глива 1 кг

Артикуль: 02002-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    108 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.8/2)
Гливи ростуть групами на деревах листяної породи, вони віддають перевагу івам, березам, дубам і осикам. Дієтологи вважають, що гливи можуть повноцінно замінити м'ясо, зокрема за білковим складом. Дикорослі гливи набули особливої популярності в середині ХХ століття, коли люди навчилися розводити їх в домашніх умовах та за короткий термін отримувати великі врожаї. Молоді гливи володіють темно-сірим або злегка бурим кольором, більш зрілі гриби насиченого темно-сірого кольору з фіолетовим або попелястим відтінком. Вишенки недорогі та корисні, а також дозволяють готувати вкрай різноманітні страви.

Гливи особливо цінуються в кулінарії через структури м'якоті та смаку. М'якоть у гриба біла і щільна. Чим гриб молодше, тим вона м'якша і соковитіше. Гриби майже не мають запаху, а смак віддає анісом і житнім хлібом. У приготуванні гливи універсальні: їх додають в супи, смажать зі сметаною і цибулею, додають в салати, маринують. Вешенками начиняють пироги й гриби. Головне не забувати чистити та мити гриби перед приготуванням.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити гриби вишенки, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Гриби з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.