Гвоздика ціла фас 20г ТМ ЕКО, шт

Артикуль: 22046-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    23,25 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Гвоздика як спеція - це квіти гвоздичного дерева, які ще не розпустилися. Вони мають яскраво виражений аромат та доволі пекучий присмак. У гвоздиці містяться ефірні масла, тому якісна гвоздика на дотик трохи масляниста.

У стравах використовується як бутони, так і мелена гвоздика. Проте більше аромату, звичайно, стравам надає свіжомелена. Її використовують приправляючи страви з риби та м'яса, при виготовленні ковбасних виробів. Окрім того, гвоздика використовується при засолюванні, в супах, соусах, в картопляних стравах та у багатьох інших. Мелена гвоздика входить до складу індійських та китайських приправ. Також її використовують для приготування різноманітних гарячих напоїв, компотів, чаїв та кондитерських виробів. Вже доволі давно стало класичним поєднання гвоздики та кориці. Варто відзначити, що гвоздика не переносить високих температур та довгої термічної обробки, оскільки аромат випаровується, а блюдо стає гірким. Тому для отримання ідеального ефекту її варто додавати лише на завершальному етапі приготування.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити гвоздику цілу фасовану, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції фасовані з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.