Хурма (шарон), кг

Артикуль: 05022-1
В наявності: 99998.6 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    210 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Хурма Шарон - це плід однойменного тропічного дерева. Фрукт характеризується великими розмірами, значною вагою (до 500 грам) і тонкою гладкою шкіркою. При дозріванні плід забарвлюється в яскраві відтінки помаранчевого, червоного або жовтого кольору.

В кулінарних цілях використовується помаранчева м'ясиста м'якоть з інтенсивним солодким смаком і приємним ароматом, яка міститься всередині фрукта. Найчастіше хурму вживають в свіжому вигляді. Однак солодка і соковита м'якоть забезпечила їй популярність при виготовленні різноманітних кондитерських та хлібобулочних виробів, десертів, алкогольних і безалкогольних напоїв.

Хімічний склад хурми надзвичайно багатий на вітаміни, макро- і мікроелементи. Зокрема в нього входить калій (200 мг), натрій (15 мг), кальцій (127 мг), магній (56 мг), фосфор (42 мг), залізо (2,5 мг), а також нікель, кобальт, мідь, йод, яблучна й лимонна кислоти. При цьому 40% легкозасвоюваних вуглеводів представлені глюкозою, а 52% - фруктозою.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити хурму шарон, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.