Італійські трави 10 г

Артикуль: 22049-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    10,30 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(5/2)
Для формування сучасних традицій італійської кухні знадобилося не одне сторіччя. Її головною особливістю є лаконічність. У кожній страві міститься не більше шести інгредієнтів і при цьому вони завжди вирізняються яскравим смаком. Цим вони зобов'язані аромату пряної приправи, склад і трави якої довго та ретельно підбиралися спеціально для італійської кухні. Дана суміш й отримала назву «італійські трави».

Італійські трави знайшли широке застосування в різних національних кухнях. Дану приправу додають в піцу, різні хлібобулочні вироби, начинки для пирогів. Вона є обов'язковим інгредієнтом багатьох супів, овочевих гарнірів, запіканок та салатів. Італійські трави чудово поєднуються з будь-якими м'ясними та рибними блюдами, томатними, вершковими, сирними і яєчними соусами, бобовими культурами й грибами. Їх дуже часто використовують при приготуванні лазаньї. Звичайно ж, дана приправа надає стравам прекрасний насичений смак. Але, не варто перевищувати ту норму її споживання, яка вказана в рецептах.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити італійські трави, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції фасовані з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.