Кабачок 1 кг

Артикуль: 01047-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    84,10 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.5/3)
Кабачок добре відомий мешканцям України. Хоча, хто б міг припустити, що його батьківщиною є Мексика. Причому спочатку європейці вирощували кабачки в ботанічних садах виключно як декоративні рослини. В якості їжі кабачки використовують найчастіше в свіжому вигляді (якщо овоч молодий), або після легкої термічної обробки (в разі, якщо кабачок вже повністю дозрів). Як і всі овочі, кабачок унікальний за кількістю корисних організму сполук. Він містить достатню для здоров'я кількість калію, кальцію, магнію, фосфору і заліза, органічних кислот, білка, а також вітамінів групи В та С. У цього овоча надзвичайно низька калорійність, дуже невелика кількість сахарози, внаслідок чого кабачок називають дієтичним продуктом і рекомендують хворим на цукровий діабет.

Кабачки сприяють виведенню з організму токсинів, радіонуклідів і холестерину. У кабачках містяться природні антиоксиданти, які знижують ризик появи онкологічних захворювань, а також значно покращують стан шкіри та волосся при регулярному вживанні у їжу цього овоча.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити кабачки, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.