Капуста пак-чой, кг

Артикуль: 01037-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    308 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Зовні капуста пак-чой нагадує розетку, яку утворюють темно-зелені, гладкі листочки, овальної форми, качан не формується. Висота рослини варіюється від 30 до 60 см. Пак-чой соковита, пікантна, гостра на смак.

Завдяки пікантному аромату капуста пак-чой поєднується з іншими продуктами в різноманітних стравах. Капусту їдять у свіжому вигляді, квасять, тушкують, додають в салати, перші й другі страви, запіканки. Молоді листочки ніжніші та смачніші.

Відрізняється капуста пак-чой багатим складом мікроелементів і вітамінів. У ній міститься велика кількість клітковини, яка очищає і покращує роботу шлунково-кишкового тракту, а також амінокислоту лізин, корисну для організму людини. Якщо регулярно вживати листя капусти, а у пак-чой вони багаті аскорбіновою кислотою, збільшується пружність і еластичність судин. Овоч містить вітамін С, який бере участь в синтезі білка, вітамін А, який покращує зір та вітамін К, який сприяє згортанню крові. Капуста пак-чой низькокалорійна і цінується в дієтичному харчуванні.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити капусту пак-чой, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Капуста з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.