Капуста пекінська 1 кг

Артикуль: 01038-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    45,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(1.8/3)
Пекінська капуста - один з найпопулярніших сортів сімейства капустяних. Цей сорт відноситься до гігантів. Качани соковиті, хрусткі, мають циліндричну форму. Маса одного плоду може становити близько 4 кг. Ніжне листя капусти пекінської відмінно підходять для приготування салатів. Вона має велику кількість вітамінів, стає незамінним продуктом в раціоні людей, які дотримуються дієти або просто віддають перевагу здоровій їжі.

Вміст вітамінів у пекінській капусті більший, ніж в багатьох інших видах капусти. У пекінської капусти містяться в значній кількості: білок, аскорбінова кислота, йод, залізо, лимонна кислота і каротин. Що стосується аскорбінової кислоти, у складі пекінської капусти її в 4-5 разів більше, ніж в листках салату. Капуста пекінська добре зберігається і нормально переносить як високу, так і низьку температуру. Постійне вживання пекінської капусти благотворно впливає на нервову та серцево-судинну систему (очищає кров, виводить холестерин).

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити капусту пекінську, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Капуста із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.