Капуста синя 1 кг

Артикуль: 01040-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    36,25 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.3/2)
Капуста синя є різновидом капусти городньої. За своїм зовнішнім виглядом і формою вона мало чим відрізняється від білокачанної капусти (лишеяскраво-фіолетовим або яскраво-синім кольором). Однак за складом і властивостями вона має ряд переваг. Перша - це те, що червонокачаннакапуста довго зберігається (в тому числі взимку), не втрачаючи корисних властивостей. Друга - її рівень вмісту корисних речовин. Білка і вітаміну в ній значно більше, а вміст каротину вищий майже в 4 рази.

Так як овоч сезонний, заготовки на зиму з ним роблять рідко. В основному синю капусту додають в салати. Її часто використовують як гарнір до різних м'ясних страв. Капустяний сік використовується для лікування і профілактики захворювань. Його використовують для фарбування різних продуктів. Наприклад, в нього занурюють подрібнений яєчний білок для надання останньому ніжно-синього кольору. Сік червонокачанної капусти використовується брюнетками в якості ополіскувача для волосся. Крім того, він сприятливо впливає на шкіру, тому застосовується як засіб для вмивання.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити капусту синю, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Капуста ізоперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.