Каррі приправа 30 г

Артикуль: 22051-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    12,25 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.5/1)
"""

Ніжний каррі """"Пікантна кухня"""" – це приправа, яка фасується у пакетики вагою 30 грам. Ця унікальна пряність складається із десятків трав, тому алергікам слід бути дуже обережним, перш ніж вживати страву із додаванням цієї спеції. Зазвичай в каррі входить кмин, кардамон, фенхель, гвоздика, шамбала, імбир, коріандр, чорний і білий перець, перець чилі, часник та інші прянощі.

В ніжному каррі """"Пікантна кухня"""" домінує смак куркуми – слабо-пекучий і трохи гіркуватий. Аромат у приправи складний, але приємний і освіжаючий. Завдяки наявності у спеції багатьох трав із своїми особливостями, каррі зібрав усі корисні властивості своїх складників тож здійснює комплексний поитивний вплив на організм та збагачує його безліччю мікро-, макроелементів та вітамінів.

Ніжний каррі додають в страви з овочів і рису, не обходяться без цієї прянощі м'ясні та рибні блюда. Також цю приправу використовують для приготування соусів та бульйонів, додають в десерти, напої і навіть молочні продукти.

В нашому онлайн-супермаркеті продуктів АСА-Маркет Ви можете купити каррі ніжний """"Пікантна кухня"""", а також інші продукти з категорії Фасовані спеції із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам області."""