Картопля молода, кг

Артикул: 010103
В наявності: 99989 кг
  • Вага: 1 кг.
  • Ціна:
    11,70 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.7/7)
Картопля походить з Південної Америки, але зараз її вирощують повсюдно. Знайти молоду картоплю можна і в Єгипті, і в Голландії, і навіть у нас в Україні. В даний час налічується більше 4 тисяч різних сортів картоплі.

Біла картопля була виведена в Німеччині і відноситься вона до столових сортів картоплі. Від рожевої вона відрізняється вмістом крохмалю, який коливається в межах від 12 до 18%. Молода картопля має дуже хороший смак і не розварюється. Дрібну молоду картоплю добре готувати цілою на пару. Готову страву приправляють маслом, зеленню та часником. Картоплю також запікають у духовці з м'ясом і овочами.

Картопля молода багата на вітамін С і бета-каротин. На загал, картопля є основним постачальником калію в організм людини. Молода картопля, як і всі свіжі овочі, багата на біофлавоноїди. Унікальний склад вітамінів і мінеральних речовин робить молоду картоплю прекрасним продуктом для тих, хто намагається дотримуватися системи збалансованого здорового харчування.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити картоплю молоду вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Картопля з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.