Кетчуп томатний 5 кг ТМ ВІСТА

Артикуль: 15004-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    355,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
"""

Кетчуп """"Томатний"""" від компанії Чумак має ніжну основу та користується великою популярністю серед українців. Представлений продукт поставляється у відрі вагою 5 кілограмів, завдяки чому є ідеальним варіантом для підприємств HoReCa (готелів, ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування). Ця поживна спеція на основі томатів є не лише смачною, але й містить багато корисних для організму вітамінів й елементів.

""""Томатний"""" кетчуп Чумак – просто незамінний продукт на нашій кухні. Його вживання має бути помірним і розумним, а якість – бездоганним. В цьому випадку кетчуп не тільки не заподіє шкоди організму, але і принесе задоволення, додасть здоров'я і порадує відмінним смаком. Помідори, які є основною складовою будь-якого кетчупу за вмістом вітаміну C наближаються до цитрусових, а наявність серотоніну робить цей соус прекрасним антидепресантом. А ще кетчуп має каротиноїди, пектинові речовини, органічні кислоти, фруктозу, сахарозу, солі калію, магній, залізо, кальцій і фосфор!

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити кетчуп Чумак """"Томатний"""" у відрі, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Томатна група з оперативною доставкою адресною по м. Київ та населеними пунктами області."""