Кетчуп Чілі 270 г

Артикуль: 15006-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    13,20 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
"""

Кетчуп Торчин """"Чілі"""" виготовляється виключно з томатів та інгредієнтів найвищої якості та фасується у дойпаки вагою 270 грам. Приправа має різко виражений пекучий смак та пасує до безлічі м'ясних, рибних та овочевих страв. Цей популярний продукт не тільки смачний, але й корисний при помірному споживанні. Цікавим фактом є те, що кожна людина вживає приблизно 1 літру кетчупу на рік.

Гострий кетчуп """"Чілі"""" від Торчин, як і інші види приправи, виготовляється із томатів, які є основною його складовою. Давно не секрет, що за вмістом вітаміну C, помідори наближаються до цитрусових. Також ці овочі багаті на каротин: в 200 г томатів його стільки ж, скільки в 100 г моркви. А наявність у кетчупі серотоніну (так званого гормону щастя) робить цей унікальний продукт ще й хорошим антидепресантом.

Як самостійну приправу кетчупи людство почало вживати ще у 1900 році, а сьогодні кожна нація світу сформувала свої особливі правила додавання продукту до їжі. В Україні кетчуп зазвичай додають до пасти, м'яса, піци та фастфудів.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити кетчуп Торчин """"Чілі"""", а також величезний вибір іншої продукції з категорії Томатна група з оперативною доставкою по Києву та населеним пунктам Київської області."""