Кориця мелена 20 г

Артикуль: 22052-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    7,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Кориця (з лат. Cinnamomum verum, синоніми - кінамон, кориця благородна, кориця справжня, коричне дерево, каси, каси-канель, всього понад 40 назв) - це висушена кора дерева сімейства лаврових. Вона широко використовується як прянощі. У продаж кориця зазвичай попадає у вигляді згорнутої в трубочку палички кори або в молотому вигляді. Частіш за все кориця використовується при виробництві кондитерських виробів та в процессі приготування різноманітних солодких страв. Також її застосовують в якості ключового компонента усіляких сухих прянощів та складника сумішей для приготування фруктових, грибних і м'ясних маринадів.

Мелена кориця найчастіше додається в тісто, а також до салатів і других страв. До супів, компотів, гарячих страв спеція додається за 7-10 хвилин до готовності страви. Що ж стосується салатів, сирної пасти, кислого молока - безпосередньо перед подачею на стіл. У страви східної, індійської та китайської кухонь корицю додають досить рясно - до рису та м'яса в середньому від 0,5 до 1 чайної ложки на 1 кілограм чи літр рідини.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити Кориця мелена фасований, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції фасовані з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.