Лайм 1 кг

Артикуль: 03010-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    134,40 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.8/2)
Батьківщиною лайма вважається Індія. Однак уже в V ст. до н.е. він вирощувався на території Середземномор'я. У промислових масштабах дерева і кущі лайма почали оброблятися в 70-х роках XIX ст. Цікаво те, що лимон - не що інше, як гібрид лайма.

Лайми використовуються свіжими для приготування алкогольних та безалкогольних напоїв. Його сушать, застосовують при виготовленні варення і джемів. У кулінарії широке застосування лайма обумовлено його освіжаючим кислуватим смаком і ароматом. Соком лайма приправляються салати, різні страви з м'яса, риби та птиці. Він додається в соуси, маринади. Популярно додавання цедри та м'якоті лайма в десерти.

Лайм сприяє процесу травлення їжі, тому його так часто додають до «важких» м'ясних страв. Фрукт знижує рівень холестерину в крові та покращує стан судин, тому його включають в раціон для профілактики атеросклерозу. Лайм, як і лимон, підвищує опірність організму до простудних і інфекційних захворювань, покращує імунітет. Крім того, цей плід здатний зміцнювати зуби і ясна, перешкоджаючи їх кровоточивості й розвитку карієсу.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити лайми вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цитруси з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.