Лохина вагова

Артикуль: CN7147
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    700 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(1.5/1)
Ягода Лохина походить з Америки, де її стали культивовати ще на початку минулого століття. За цей чималий період часу у Північній Америці накопичився великий досвід в розробці методів вирощування ягоди, створена техніка, яка дозволила механізувати основні етапи - від посадки до збирання ягід. Щорічно в США збирають десятки тисяч тонн лохини.

Сьогодні ягоду цю вирощує Канада, країни Західної Європи, Скандинавії та Прибалтики. На півночі і в Сибіру лохина - вельми шанована рослина. Вчені давно звернули увагу на незвичайні лікувальні властивості цієї ягоди. А ось в Центральній Європі до лохини досі ставляться з недовірою: їй приписують запаморочливий запах, від якого начебто виникають сильні головні болі. Не всі знають, що це - запах багна, який практично завжди супроводжує цю ягоду. На смак лохина дуже нагадує чорницю, але солодша, ніжніша та ароматніша.

Ягоди лохини дуже корисні. Свіжі ягоди здавна використовуються як протицинговий засіб; крім того, вони підсилюють виділення шлункового соку і сприяють кращому перетравленню їжі.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити лохину вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Ягоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.