Мак харчовий 1 кг

Артикуль: 08015-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    154 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.5/2)
Мак - це трав'яниста, однорічна рослина яке може досягати до 100 см у висоту. Квітки маку досягають великих розмірів та є дуже красивими. Квіти можуть бути червоного, жовтого, кремового і навіть чорного кольору. Мелений мак має солодкий присмак і при додаванні в їжу надає їй горіховий аромат.

Кулінарне застосування маку широко відоме в усіх країнах світу. Насіння кремового кольору дуже популярні в Індії, де їх вирощують та додають в різноманітні соуси. Крім цього кондитерський мак додають в кілька видів традиційного хліба. Зерна чорного кольору також використовують на Заході для приготування печива. Макові зернятка чорного кольору часто зустрічаються в начинках для тістечок, булочок та пирогів у Німеччині та Західній Європі. З його додаванням незабутніми виходять тістечка та рогалики, які є традиційними європейськими солодощами. Існує десерт на основі макаронних виробів. Для його заправки готують солодкий соус з кондитерського маку та меду. В кінці приготування макаронні вироби рясно поливають соусом і подають як десерт.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мак харчовий ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Насіння з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.