Макарони пера 5 кг

Артикуль: 13017-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    138 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4/1)
"""

Макарони-пера фасуються по 5 кілограм та користуються великою популярністю серед українських споживачів. Завдяки особливій трубчастій формі ці макаронні вироби дуже полюбляють діти. Сучасні вчені і навіть дієтологи схиляються до того, що макарони – швидше корисні, ніж шкідливі для здоров'я людини. У них є така необхідна всім клітковина, що очищає організм, активізує кишечник, і виводить з нього токсини і шлаки.

У макаронах містяться триптофан і амінокислота, залізо, вітаміни групи B, калій та марганець, які позитивно впливають на діяльність різних внутрішніх органів, мають заспокійливий ефект та покращують сон. Також макарони-пера – це чудове джерело енергії та живлять м'язи.

Незважаючи на свою простоту (а можливо навіть завдяки їй) макарони-пера як і інші макаронні вироби давно стали найпопулярнішою у світі стравою. Вони настільки легко готуються і так прекрасно поєднуються з більшістю продуктів, що цей продукт можна вживати практично постійно , адже вони ніколи не зможуть набриднути.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити макарони-пера, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Макаронні вироби з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""