Малина, кг

Артикуль: 04011-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    1 190 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(5/1)
Батьківщиною малини прийнято вважати Середню Європу. В даний час малинові чагарники ростуть в Україні, Росії, США, Сербії та Чорногорії. У нас надзвичайно поширене використання малини в кулінарії. Це пов'язано не тільки з чарівним смаком і ароматом, якими володіє ягода, а й тим, що вона є «рідною» для наших лісів. У предків слов'ян ця ягода була у великій пошані. Її використовували в кулінарії та лікувальних цілях. І зараз практично на всіх дачних ділянках можна зустріти зарості кущів малини.

Малину їдять сирою, переробляють на варення, варять компоти, джеми. Малину можна заморожувати - вона практично не втрачає своїх лікувальних властивостей.

У народі малинове варення часто використовують при застудах і інфекціях, що супроводжуються високою температурою, нежиттю, кашлем, ангіною. Це пов'язано з жарознижуючу і потогінну її дією. Також ягода здатна знижувати артеріальний тиск (особливо дикорастущая малина). Ягоди вживають для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. При переробці малина зберігає корисні властивості.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити малину вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Ягоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.