Мандарин 1 кг

Артикуль: 03012-1
В наявності: 99998 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    78 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(5/2)
Мандарин - плід однойменного тропічного дерева. Характеризується овальною формою та відносно невеликими розмірами (в діаметрі вони досягають максимум 6 см). При дозріванні він набуває яскравого оранжевого кольору.

Як правило мандарин вживається в їжу в натуральному вигляді. Крім того, ці фрукти широко використовуються для виготовлення соків, компотів, варення, десертів, а також всіляких соусів, салатів, рибних та борошняних страв, кондитерських та хлібобулочних виробів. При цьому в кулінарії застосовується не тільки м'якоть мандарина, але і шкірка, яка містить велику кількість ефірних масел. Зокрема цедра з цих плодів часто використовується у виробництві вин, лікерів і бренді.

Хімічний склад мандарина настільки багатий вітамінами та мінеральними речовинами, що робить його дуже ефективним лікувально-профілактичним засобом, який успішно застосовуються проти широкого спектру захворювань починаючи від порушень в роботі шлунково-кишкового тракту і закінчуючи цукровим діабетом.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мандарини вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цитруси з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.