Манго елітне 1 кг

Артикуль: 05012-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    175 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.5/1)
Територією походження манго вважаються тропічні ліси Південно-Східної Азії (території сучасної М'янми та східної індійської провінції Ассам). До сьогоднішнього дня манго вирощується і експортується більшістю країн з тропічним кліматом - Індією, Китаєм, Таїландом, Індонезією, Пакистаном, Мексикою, Бразилією та ін. Індія лідирує за цими показниками. У цій країні та в Пакистані фрукт вважається національним рослиною. У країнах, де культивується манго, плід активно використовують в їжу - для вареннь, нектарів, соків, повидла, конфітюрів. Нестиглі манго додаються в салати або подаються як гарнір до м'яса, риби та птиці. У нас цей фрукт зазвичай вживають сирим або ж пьють соки та нектари з нього.

Незрілі плоди покращують обмінні процеси в організмі. Вони також корисні при наявності багатьох захворювань: атеросклерозу, гіпертонії, анемії, ламкості судин. Зрілі фрукти корисні при офтальмологічних та шкірних захворюваннях, а також застудах і гастритах. Манго ефективні для зниження ваги, тому цей фрукт присутній у багатьох дієтах.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити манго вагове, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.