Маслини б/к 430 мл

Артикуль: 17010-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    55,30 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/1)
"""

Маслини без кісточок """"Іберіка"""" у банці вагою 420 грам – це високоякісний продукт, який є дуже смачним та насиченим корисними речовинами. Завдяки тому, що кісточки з плодів видалені до того, як вони попали до банки, маслини одразу ж можна використовувати для приготування страв, або ж споживати у природному вигляді.

Маслини багаті вітамінами і мінералами. Комплекс вітамінів, що входять до складу маслин """"Іберіка"""", сприятливо впливає на нервову систему, знімає напругу, в той же час надає здорової бадьорості і додає енергії. Пектини допомагають організму позбавлятися від токсинів, тому корисні всім, хто проживає в не самих екологічно чистих регіонах. Про користь білків написані трактати - це базовий матеріал для будівництва м'язів. За рахунок вітамінів С і Е продукт є антиоксидантом, в тому числі використовується як профілактичний засіб проти онкологічних захворювань. Завдяки мінеральному складу маслин судини і серце залишаються в тонусі, а в крові підвищується рівень гемоглобіну.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити маслини """"Іберіка"""", а також величезний вибір іншої продукції з категорії Плодово-овочеві консерви з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""