Майонез Європейський 72% 580 мл

Артикуль: 15010-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    63,70 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Майонез Торчин "Європейський" із жирністю 72% фасується у зручні 580-грамові дой паки, завдяки чому є дуже зручним у застосуванні. Цей продукт містить невелику кількість яєчного білка (альбуміну) та має високу калорійність. Майонез по праву вважається ідеальним соусом до салатів, але також часто споживається з іншою їжею. Його заведено додавати до фаст-фудів, гарнірів та використовують у якості маринаду для шашлику.

Майонез насичує наш організм ненасиченими жирами та корисним холестерином, а оцет, що входить до складу майонезу, знищує шкідливі бактерії. Окрім того, хоч вміст альбуміну (яєчного білка) у майонезі й невеликий, саме він є найбільш корисним та потрібним для людського організму. Також цей соус з успіхом використовують у народній медицині для лікування та профілактики різноманітних захворювань. Продукт містить вітаміни групи A, B, E та PP, а також такі необхідні для організму мікроелементи як залізо, кальцій, натрій, калій, натрій та магній.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити майонез Торчин "Європейський", а також величезний вибір іншої продукції з однойменної категорії Майонез з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.