Морква 1 кг

Артикуль: 01045-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    13,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3/3)
Морква  - це соковиті довгасті коренеплоди із зеленню. Така морква солодка і хрустка. Зелень має характерний солодкувато-пряний смак. Морква молода та її зелена гичка широко застосовуються в кухнях багатьох країн, є незамінними інгредієнтами різноманітних страв. Завдяки смаковим якостям морквину та її зелень додають у салати, перші і другі страви, використовують у вигляді прикраси. Їдять моркву в свіжому вигляді, застосовують в дієтичному і дитячому харчуванні, роблять з неї фреш. Молода морква швидко вариться, при цьому не втрачаються корисні речовини.

Морква та її зелень містять величезну кількість вітамінів і мікроелементів, а в бадиллі корисних речовин навіть більше, ніж у самому коренеплоді. У сонячному овочі високий вміст каротину, який бере участь в окисно - відновних процесах, обміні речовин, необхідний для роботи імунної системи і корисний для зору. Добре засвоюється каротин при поєднанні з жиром. Користь при вживанні моркви та гички велика, тому їх їдять при авітамінозі. Зелень є джерелом хлорофілу і кальцію, які сприяють очищенню крові.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити моркву, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.