Морква молода, кг

Артикуль: 01044-1
В наявності: 99991 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    23,40 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/1)
Морква - один з найбільш поширених коренеплодів, вирощуваних в нашій країні. Розведенням та вирощуванням моркви займаються повсюдно. Питома вага моркви в структурі всіх овочевих посівних площ, становить близько 10%. Морква також набула поширення в таких областях, як медицина і косметологія. Наприклад, морквяний сік стимулює стан слизової оболонки, відповідає за стан шкіри, завдяки вмісту каротину позитивно впливає на зір. Його вживають при кашлі та захриплості, використовують для виведення з організму холестерину, для профілактики авітамінозів. Наприклад, у 100 г моркви міститься 7 мг каротину, що в 6 разів більше, ніж в абрикосах і помідорах (1,7 мг).

Морква містить каротин, цукор, флавоноїди, вітаміни групи В6, В2, В1 і такі як Е, С, К, РР, Р, солі кальцію, фосфор, залізо, йод і мікроелементи. Морква молода вживається в їжу в свіжому, замороженому і переробленому вигляді: з неї виготовляють соки, нектари, пюре, дитяче та дієтичне харчування та багато іншого.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити моркву молоду, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Морква із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.