М'ята 1 кг

Артикуль: 06008-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    112,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.4/4)
Існує більше 35 видів м'яти. У наших широтах в кулінарії та харчовій промисловості вживається м'ята перцева. Назва м'яти бере свій початок в давньогрецькій легенді. Згідно з нею, Гадес - бог підземного царства, полюбив німфу Мінфу. Дружина Гадеса Персефона, дізнавшись про це, перетворила німфу в запашну рослину. На ім'я німфи Мінти вона і була названа.

В кулінарії, а особливо у Об'єднаному Королівстві, м'ята додається до маринадів для м'яса, а також у соуси, що подаються до м'яса. Особливо добре поєднується з печенею з баранини та запеченою птицею. Також вона добре поєднуєится з супами, стравами з овочів, сиру та риби, різними напоями. Популярним є виготовлення десертів з м'ятою. Рослину можна засушувати і використовувати як пряність.

Чай з м'яти має заспокійливу і жовчогінні властивості, корисний для шлунку та сприяє гарному апетиту. Листя м'яти застосовують при бронхіті, захворюваннях верхніх дихальних шляхів, хрипах, осиплості, а також як антисептик при опіках. Ефективна ця рослина й при нудоті та печії.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити м'яту вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.