Насіння анісу 1 кг

Артикуль: 08016-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    980 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2/1)
Насіння анісу - найдавніший інгредієнт, без застосування якого неможливо приготування багатьох пряних сумішей. Широке поширення знаходить він у кондитерській справі. Насіння анісу мають солодкувато-пряний смак з легким фруктовим ароматом.

В кулінарії анусове насіння використовують як прянощі. Насіння анісу може бути як окремим інгредієнтом, так і складовою частиною в суміші спеції. Його часто додають в пироги, печиво, кекси та інші хлібобулочні вироби. Надають пікантний смак при консервуванні фруктів і варіння варення. Підливи та соуси з насінням анісу набувають незабутнього аромату та смаку. Знаходить воно своє застосування і при приготуванні алкогольних напоїв. Наприклад, самбуки, абсенту, араку, спиртової анісової настоянки. Чай з насінням анісу не тільки корисний, але й надзвичайно смачний. Для ароматизації цю пряність можна додавати у фруктові пюре. Добре пасує при вимочуванні та маринуванні м'яса, а також при солінні та квашенні білокачанної капусти вона дає незвичайний ефект.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити насіння анісу вагове, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Насіння з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.