Насіння льону 1 кг

Артикуль: 08018-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    56 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Насіння, які отримують з льону мають довгасту форму. Лляні насіння додають при приготуванні хліба, пряників, млинців, оладок, фруктових та овочевих салатів, м'ясних і рибних страв, бутербродів, піци та навіть фруктових коктейлів.

Насіння льону здійснюють великий позитивний вплив на органи шлунково-кишкового тракту. Вони створюють тонкий прошарок слизу на слизовій оболонці, який утримується на ній протягом тривалого часу і запобігає її подразненню. До складу насіння льону входять жирні масла, які проявляють протизапальні, пом'якшувальні та відновлювальні властивості. Їх призначають при ентеритах, колітах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, езофагіту. Лляні насіння збільшуються в розмірі в кишківника поліпшуючи його перистальтику. Вони знижують всмоктування токсинів, є хорошим сорбентом, тому рекомендуються при харчових отруєннях, проявляють протигельмінтні властивості. Також насіння льону допомагають зберегти гостроту зору, запобігають розвитку розсіяного склерозу.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити насіння льону вагове, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Насіння з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.