Насіння соняшника 1 кг

Артикуль: 08019-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    77 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0.5/2)
Насіння рослини Соняшник однорічний, батьківщиною якого є Північна Америка, на сьогоднішній день культивується практично у всіх країнах світу. А Україна є одним зі світових лідерів з виробництва насіння соняшника.

Найчастіше насіння соняшника вживаються в висушеному або обсмаженому вигляді. Його також додають при приготуванні різних страв: кондитерських виробів, десертів, овочевих та фруктових салатів, м'ясних, овочевих і рибних страв. В молотому вигляді воно використовується для приготування козинаків та халви. Варто зазначити, що корисні властивості соняшника характерні для сирого насіння, оскільки при смаженні велика частина цінних речовин втрачається. Щоб зберегти корисні властивості, насіння досить трохи підсушити на сковороді без додавання олії чи іншого жиру. Завдяки великій кількості поліненасичених жирних кислот, насіння соняшника позитивно впливає на серцево-судинну систему, виступає як профілактичний засіб таких захворювань як інфаркт, атеросклероз, хвороби жовчовивідних шляхів та печінки.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити насіння соняшника вагове, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Насіння з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.