Нектарін, кг

Артикуль: 05015-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    126 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Нектарін - один з різновидів персика, що з'явився в результаті природної мутації цього фрукта у процесі його адаптації до несприятливих кліматичних умов. Від звичайного персика він відрізняється гладкою поверхнею шкірки і підвищеним вмістом цукру, що додає м'якоті більш інтенсивний солодкий смак.

Завдяки своєму солодкому смаку, нектарін найчастіше вживається в свіжому вигляді. У кулінарії застосування цих фруктів досить широке. Вони популярні в приготуванні желе, джемів, фруктових салатів, кондитерських виробів та десертів. Крім того, нектарін добре поєднується з сиром, стравами з птиці та м'яса.

Завдяки наявності в хімічному складі значної кількості вітамінів і мінеральних речовин, нектарін є одним з найбільш ефективних профілактичних засобів, що дозволяє знизити ймовірність виникнення цілої низки захворювань. Аскорбінова кислота і бета-каротин сприятливо впливають на стан шкіри, калій сприяє нормалізації роботи нервової системи, нерозчинна клітковина забезпечує ефективну роботу шлунково-кишкового тракту.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити нектаріни вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.