Нут 1 кг

Артикуль: 08024-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    58,80 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/1)
Нут або турецький горох з сімейства бобових. Це дуже цінний і смачний продукт з молочним ароматом. Він найбільше відомий в азіатських країнах і широко застосовується для приготування різних салатів, гарнірів, перших і других страв. Він є живою їжею, його можна просто зварити додати за смаком сіль, спеції і насолоджуватися його приємним смаком. Завдяки багатому вмісту рослинного білка та інших корисних вітамінів, нут відмінно підходить вегетаріанцям як замінник м'яса.

Як і будь-який інший представник родини бобових, нут є джерелом рослинного білка. Рослинний білок - це будівельний матеріал для наших м'язів. Також цей білок потрібен і нашій імунній системі. Люди які вживають багато білка, не тільки міцні фізично. Ще у них сильний імунітет і добре працює система травлення. Нут багатий вітамінами всієї В, А, Е, С, Р. В турецькому горосі міститься в 4 рази більше вітаміну В2 ніж в інших бобових рослинах. Вітамін В2 підсилює окислювально-відновні процеси, і не дає нам набрати зайвої ваги.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити нут, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Бобові із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.