Огірок колючий 1 кг

Артикуль: 01050-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    100,10 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.8/2)
Огірок колючий походить з тропічних та субтропічних районів Індії, де він і зараз зустрічається у дикому вигляді. Цей овоч бере свою назву від грецького і означає «незрілий», оскільки огірки їдять в незрілому вигляді. Огірки широко застосовуються не тільки в кулінарії, але також в медицині і косметології. У кулінарії огірки використовуються в сирому вигляді, маринованому і солоному. Вживання огірків доцільно поєднувати з вживанням м'ясних страв, оскільки в них присутні ферменти, які покращують засвоюваність тваринних білків.

Огірки допомагають у видаленні надлишку води з організму і, отже, можуть бути використані в різних дієтах. Вони є хорошим джерелом клітковини, яка захищає товсту кишку від запорів. Сік з солоних огірків може зняти печію при підвищеній кислотності, гастриті і навіть виразці шлунка.

Однак огірки використовують не тільки в якості продуктів харчування, а й у виробництві натуральних косметичних продуктів, а також нескладних масок, які можна приготувати самостійно в домашніх умовах.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити огірки колючі, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Огірки із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.