Паростки сої 1 кг

Артикуль: 06010-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    105 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/1)
Соя є бобовим продуктом, який вже багато століть вирощується в Китаї. В європейських країнах же популярність вона отримала лише в XIX столітті. Паростки сої використовуються в приготуванні різних страв і салатів, в залежності від походження бобів смакові якості можуть відрізнятися. В обробленому вигляді вони схожі за смаком на спаржу - трохи солодкуваті, без яскраво вираженого аромату та присмаку. В свіжому - мають гіркувату нотку. За зовнішнім виглядом проростки сої нагадують пророщену пшеницю і виглядають як дрібна квасоля з довгими білими паростками.

Соя сама по собі багата вітамінами, але при пророщуванні бобів концентрація деяких збільшується. Так, в пророщеному зерні з'являється відсутній до цього вітамін С, підвищується майже в 2 рази вміст вітамінів групи В і вітаміну Е, також у складі присутній вітамін К. Крім вітамінів, соєві паростки включають в свій склад оптимальний набір мінеральних речовин, цукрів та клітковини: магнію, натрію, калію, марганцю, цинкк, заліза, селену, фосфору.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити паростки сої вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.