Перець болгарський зелений 1 кг

Артикуль: 01016-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    123,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.7/3)
Місце походження перцю - тропічні зони Америки. Зараз перець використовується практично у всіх національних кухнях світу і вирощується всюди, де це дозволяють кліматичні умови. Мало хто підозрює, що перець - за своїм біологічним виглядом є ягодою.

Перець болгарський зелений - це солодний овочевий сорт. Способи приготування перцю такі численні, що складно назвати блюдо, де цей овоч не був би присутнім - супи, овочеві рагу, піца, салати, консервації. А варіантів приготування м'ясних і рибних страв з перцем просто не перелічити! І не дивно - смак перцю поєднується з усіма продуктами і вносить свою неповторну ноту в кожне блюдо.

За вмістом корисних речовин і корисної дії на організм болгарський зелений перець виграє у багатьох овочів. Зокрема зелений болгарський перець містить р-кумаринову і хлорогеновую кислоти, які сприяють зв'язуванню і виведенню з організму канцерогенних речовин - нітроксидів. Загальний перелік корисни хречовин, які містяться в болгарському перці - калій, кальцій, магній, натрій, сірка, залізо, цинк, йод.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити перець болгарський зелений, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Перець із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.