Чілі бебі червоний 50 г

Артикуль: 01020-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0.05 кг
  • Ціна:
    96 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3/4)
Перець чілі бебі - це менший за розміром брвт трвдиційного червоного перцю чилі. Ставлення до чилі було не однаковим і використовували його в різних частинах світу по-різному, іноді вельми своєрідно. Наприклад, в Англії в VIII столітті його додавали в нюхальний тютюн. Однак доктор Філіп Міллер застерігав сучасників проти цього, кажучи, що пряність «викличе такий напад чхання, який може довести до крововиливу в мозок». З іншого боку, це чхання - не без користі. Ті, хто обробляє перець на консервних заводах, не знають нежиті. У США, з часів громадянської війни, лікарі рекомендували класти чилі в шкарпетки при застуді.

Чилі додають в овочеві страви, рис, картопляне пюре і бобові. Він входить до складу гострих соусів «Табаско» і «Аджика». Кубинці говорять, що для визначення якості чилі потрібно соус з цього перцю капнути на скатертину. Якщо крапля проїсть дірку в скатертини, значить, перець годиться - в міру гострий. Ймовірно, на думку кубинців, занадто гострий проїв би стіл.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити перець чілі бебі, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Перець із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.