Петрушка кучерява 1 кг

Артикуль: 06011-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    182 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.7/3)
Петрушка - в кулінарії найбільш тонкі стебла і листя верхньої частини трав'янистої рослини. Вони мають пряний смак і приємнй аромат. Вживаються в їжу в свіжому, сушеному, рідше в солоному вигляді.

В кулінарії використовується тільки верхня частина петрушки з листям і тонкими стеблами. Листя і стебла додаються в овочеві салати, а також супи, тушковані блюда з овочів, м'яса, домашньої птиці, риби та морепродуктів. При цьому слід враховувати, що тривала термічна обробка петрушки негативно впливає на її смак та аромат, а також істотно зменшує харчову цінність даної зелені. Саме тому її рекомендується додавати в гарячі страви на завершальному етапі їх приготування.

Регулярне вживання петрушки покращує роботу печінки і нирок, підвищує засвоюваність їжі, нормалізує обмін речовин. Крім того, вона має сечогінний, тонізуючий, антиоксидатний, антисептичнийу, імуностимулюючий, протизапальний та спазмолітичний ефект. Також не можна не відзначити здатність петрушки зміцнювати стінки кровоносних судин, підвищуючи при цьому їх еластичність.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити петрушку кучеряву вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.