Плівка PVC 45*200

Артикул: 170203
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    103,94 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)

Пакувальна стрейч плівка ПВХ в рулоні дуже широко застосовуються для фасування та упаковки продукції. Як правило, вона виступає не основною упаковкою, а складовою частиною іншої, наприклад коррексів, спінених лотків та інших видів. Стрейч плівка для ручного пакування - це універсальна плівка, яка виробляється у промислових масштабах та випускається в рулонах на картонній втулці.

Плівка стрейч PVC добре тримає різні температури. Її можна застосовувати в будь-яких приміщеннях: закритих та відкритих складах, на вулиці, а також при роботі з високими й низькими температурами на виробництві та промисловості. Однак при тривалому впливі небажаних факторів вона може втрачати свої властивості. Хорошою липкістю плівки вважається, коли її шари злипаються між собою, але не прилипають до упаковки. Отже, стретч упаковка захищає основну упаковку від забруднення, вологи, тимчасового впливу агресивного середовища, розсипання продукції, пошкоджень при транспортуванні і зберіганні.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити плівку PVC 45*200, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Господарські товари з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.