Помідор червоний 1 кг

Артикуль: 01029-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    45,90 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.8/2)
У далекому минулому помідори вперше приплили до нас з Південної Америки і відразу ж полюбилися європейцям. Але в ті далекі часи томати були виключно солнце- та теплолюбними рослинами, що ускладнювало процес їх вирощування в багатьох регіонах нашого континенту. Але завдяки чудесам селекції, в наші часи сортове різноманіття томатів дозволяє вирощувати їх навіть в суворих умовах Сибіру.

Помідор червоний є дуже популярним та затребуваним овочем, без якого не обходиться кухня жодної господині. Можливості сучасної селекції настільки великі, що дозволяють створювати безліч сортових варіацій на будь-який смак. Вже зовсім не дивиними для нас не тільки червоні, а й жовті, рожеві, фіолетові і навіть сині помідори. Але всеж, саме червоні помідори впевнено тримають лідерські позиції на ринку. Чераоні помідори в якості складових елементів використовують для приготування простих салатів, супів, рагу, м'ясних і рибних страв. Крім цього вони служать основними інгредієнтами в приготуванні різних соусів та приправ.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити помідор червоний ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Помідориіз оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.