Помідор коктельний червоний 1 кг

Артикуль: 01025-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    87 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4/2)
Селекціонерами було виведено дуже цікавий сорт помідорів з красивою назвою - коктейльний, який трохи більший за черрі. Вага одного томату складає від 30 до 60 грам. Плоди коктейльного помідора мають гладку поверхню, овальну форму та щільну шкірку, що сприяє тривалому зберіганню. М'якоть їх ароматна, соковита, мало волокниста. На смак - кисло-солодкі, ближче до солодкого, тому що містить фруктозу.

Завдяки смаковим якостям коктейльний помідор широко застосовують у всіх національних блюдах. Коктейльний помідор містить величезну кількість вітамінів, мікроелементів. З нього роблять всім відомий кетчуп, соуси, пасти, соки, додають в салати, тушкують, використовують в свіжому вигляді. Помідор коктейльний вживають при серцево-судинних захворюваннях, малокрів'ї, він сприяє збільшенню гемоглобіну. До складу помідора входить холін (вітамін В4), який знижує рівень холестерину і запобігає утворенню жовчних каменів. Їдять томати при хворобах шлунка, їх вживання сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити помідори коктейльні, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Помідори із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.