Родзинки стандарт 1 кг

Артикуль: 09008-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    126 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Родзинки - це сушені ягоди винограду з кісточками. Слово походить з тюркської мови, яке в перекладі означає "виноград".

Родзинки є одним з найпопулярніших інгредієнтів в більшості відомих кухонь світу, особливо країн Середземномор'я, а також Близького та Середнього Сходу. Їх жителі впродовж тисячоліть використовують сушений виноград, по праву вважаючи його дуже смачним та корисним продуктом. Родзинки вживаються в їжу, як окремо, оскільки сам по собі є відмінним десертом, так і разом з іншими харчовими продуктами, використовуваними при приготуванні різних страв. Найчастіше це кондитерські та хлібобулочні вироби, різні алкогольні і безалкогольні напої, а також м'ясні та овочеві страви, включаючи, звичайно ж, плов і кутю.

У родзинках, в порівнянні зі свіжим виноградом міститься в десять разів більше вітамінів і мінералів. Ці маленькі плоди в собі містять найбільше природного цукру - в 8 разів більше, ніж у свіжих ягодах. Також в родзинках міститься уся група вітаміну В, а також такі мінерали як: хлор та фосфор, кальцій і калій, а також магній і бор.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити родзинки вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Сушені фрукти з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.