Айсберг 1 кг

Артикуль: 07001-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    90 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.3/4)
Салат Айсберг - один із сортів салату латук. Відрізняється від нього більш широкими листками, що утворюють щільний качан округлої або кулястої форми. Використовується в кулінарії в якості листової зелені.

Відрізняючись ніжною м'якоттю і помірно гірким смаком, листя салату Айсберг вживаються в їжу переважно в свіжому вигляді. Найчастіше дану листову зелень можна зустріти в складі овочевих салатів, де вона виконує роль не тільки смакової добавки, а й декоративного прикраси. У тих же цілях широке листя салату айсберг нерідко додається в гарячі страви з м'яса та риби, включаючи супи.

Незважаючи на низьку калорійність, цей салат містить велику кількість життєво важливих мінералів, вітамінів та інших корисних речовин. Дана особливість обумовлює наявність у Айсберзі маси корисних властивостей. Зокрема, її регулярне вживання покращує сон, знижує вміст холестерину, стимулює процеси кровотворення, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а також має жовчогінну, сечогінну, імуностимулюючу, антиоксидантну і тонізуючу дію.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Айсберг, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.