Лолло біонда 1 кг

Артикуль: 07002-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    90 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.6/4)
Салат Лола Біонда є родичем добре відомого нам латуку та вважається одним з найкрасивіших салатів. У нього інтенсивний, навіть трішки гіркуватий, горіховий смак. У Лола Біонда все ж більш ніжний смак, ніж у його побратима Лолло Росса. М'які та пишні листочки наділяють голівку салату додатковою пишністю.

Салат Лола Біонда популяргий у кулінарії, оскільки він добре поєднується ледве не з усіма продуктами. Він однаково гарний і в якості гарніру до смаженого м'яса, і як додаток до запечених овочей. Лола Біонда є одним із найважливіших елементів для приготування салату з свіжих овочів. Заправляти його рекомендується оливковою олією, бальзамічним оцтом чи лимонним соком.

Салат містить багато фолієвої кислоти, яка дуже важлива для нервової системи та мозку. В Лола Біонда багато вітаміну B9, а також вітамінів групи A і C. Крім того в його складі натрію більше на 60% ніж калію, що вкрай важливо при дотриманні деяких дієт. Лола Біонда сприяє регулюванню водного обміну в організмі, допомагає при ожирінні й діабеті.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Лола Біонда ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.