Тім'ян 1 кг

Артикуль: 06016-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    375 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.9/4)
Тім'ян (чебрець) - в кулінарії листя чагарникової рослини. Використовуються при приготуванні великої кількості страв, надаючи їм оригінальний смак і аромат.

Завдяки інтенсивному пряному аромату, листя тім'яну використовуються виключно як приправа. Цією ж особливістю обумовлена рекомендація по їх вкрай акуратному використанню при приготуванні їжі. Крім того, тривала термічна обробка значно знижує вміст в листках тім'яну ефірних масел, тому вони додаються наприкінці приготування їжі. Найчастіше тім'яном приправляються страви з домашньої птиці, риби та морепродуктів, овочів, починаючи від жаркого і закінчуючи супами й соусами.

Крім відмінних гастрономічних якостей зелень відрізняється великою кількістю корисних властивостей. Їх значна частина забезпечується за рахунок ефірних масел, які мають антисептичні та протигрибкові властивості. Крім того, тім'ян - прекрасне джерело рослинних антиоксидантів, починаючи від зеаксантину та закінчуючи лютеоліном, що мають протизапальну та імуностимулюючу дію.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити тім'ян ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.