Цибуля порей 1 кг

Артикуль: 06013-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    210 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Цибуля порей (перлова цибуля) - стебло й листя однойменної рослини, один з різновидів ріпчастої цибулі, що культивується в регіонах з помірним та холодним кліматом. Відрізняється менш інтенсивним, ніж у ріпчастої цибулі гострим смаком.

У харчових цілях використовуються стебло молодої цибулі порей, оскільки вони відрізняються менш жорсткою структурою та гірким смаком, ніж у дозрілої рослини. Перед вживанням в їжу порей необхідно промити під холодною водою, щоб видалити застряглі між її листками пісок та землю. У кулінарії цей овоч використовується переважно в свіжому вигляді, будучи попередньо подрібненим. Цибулю порей додають у вже готові овочеві салати, а також перші й другі страви з овочів, м'яса та морепродуктів, включаючи соуси та бульйони.

Регулярне вживання цибулі порей сприяє поліпшенню апетиту, нормалізації обмінних процесів, а також стимулює функцію печінки. Крім того, ця рослина здійснює на організм людини жовчо- і сечогінний, протизапальний, бактерицидний, імуностимулюючий та тонізуючий вплив.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити цибулю порей вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.